امشب از آسمان گل می بارد ، روز پدر مبارک .

 تقریبا" هر روز عصر که می آید ، دختر بابا با چشمانی که از شوق برق می زند دست باباش را با ناز گرفته و به سمت پارک می رود  ، دستهایی که به خاطر شغل آهنگری حسابی محکم شده اند ، دستهایی که شاید ندونه تا 7 سال دیگه بیشتر پیشش نیستند ، همه خوب می دونستن که این دختر لوس کوچولو چقدر مورد علاقه باباش هست .

25 سال مثل برق و باد می گذرد ، من می بینم که آقای عزیز دستان آقا کوچولو را گرفته و به پارک می روند ، چه فکرهایی که از آینده روشن آقا کوچولو در افق نگاه آقای عزیز که نمی گذرد ، چه آرزوهایی که بابای آقا کوچولو برای پسر دلبندش ندارد . آنقدر بابا این پسر لوس کوچولویش را دوست دارد  که گاهی من جای خودم را گم می کنم . بابایی روزت مبارک به قول آقاکوچولو دوستت دارم اندازه همه گاوها تعجب. آرزو می کنم زنده و سلامت باشی تا رسیدن پسر کوچولویت را به اوج قله های موفقیت نظاره کنی .

 

/ 14 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دوستی با مرگ

من از نهایت شب حرف می زنم من از نهایت تاریکی من از نهایت شب حرف می زنم اگر به وبلاگ من امدی برای من ای مهربان چراغ بیاور و یک دریچه که از آن به ازدحام کوچه ی خوشبخت بنگرم.

دوستی با مرگ

می خوام خنده دار ترین شعر جهان رو بنویسم حتما خبرت می کنم!

قلم سخن

سلام قندعسل خوبی ما هم برای همه باباهای دنیا آرزوی بهروزی داریم[لبخند][قلب][ماچ]

سید مرتضی موسوی

... تو یعنی بوته ای از رازقی را میان حجم گلدانی نهادن تو یعنی جستجوی آبی عشق تو یعنی فصل پاک پونه بودن ... سلام عزيزم مرسي داريم ما خدمت شما[عینک].

قاصدک بی خبر

در خواب ناز بودم شبي ديدم كسي در مي زند در را گشودم روي او ديدم غم است در مي زند اي دوستان بي وفا از غم بياموزيد وفا غم با همه بيگانگي هر شب به من سر مي زند سلام آجی جون ، به روزم و منتظر حضور گرمتون هستم . [گل]

دوستی با مرگ

اگه می خوای ببینی تو رقابت عقل و عشق کی می بره به وبلاگم سر بزن ببین کی کم میاره؟؟؟!!!!!

پيام

گورایت باد این کلمه ها

همایون رقابی

دوست عزیزم سلام مایل به تبادل لینک هستم . بما هم سری بزن . تشکر فراوان همایون [گل][گل][گل]