شهر راز

دروازه قرآن وآرامگاه حافظ و سعدی و خواجوی کرمانی و ...

 امامزاده شاه چراغ ، تالار آیینه و خانه های بی نهایت زیبای قوام و زینت الملوک و ...

باغ ارم و عفیف آباد و دلگشا و ... دشت های باصفا و پاسارگاد و گندمزار های سرسبز

و در نهایت و از همه بالاتر اوج و عظمت زیبایی هنر ، تمدن ، فرهنگ ، ایمان ، غرور ملی و ایرانی در سرزمین ایده آل پارسه ، تخت جمشید رویایی، مانند یک فیلم در چند روز کوتاه به سرعت اما زیبا و دلفریب از جلوی چشمانم گذشت .

خوشا شیراز و وضع بی مثالش

خداوندا نگهدار از ضوالش

به شیراز آی و فیض روح قدسی

بجوی از مردم صاحب کمالش

/ 17 نظر / 24 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ا و ر ا ن و س

سلام عزیزم: اینم راه کار ها: 1- با خود مثبت حرف بزنيد . 2-شخصيت جديد خود را تجسم كنيد. 3-افرادي را بيابيد كه بتوانيد از آنان چيزي بياموزيد . 4-به وادي هاي جديد قدم بگذاريد . 5- اهداف خود را تعيين كنيد . 6-اتفاقات ناخوشايندزندگي را بپذيريد. 7- باديگران مشورت كنيد. 8-بروسوسة عادات ناپسندخودغلبه كنيد. 9-سه هفته آن را امتحان كنيد . 10- باافراد مثبت انديش معاشرت كنيد.

قلم سخن

سلام چه وجه تسمیه زیبایی شیراز شهر راز خیلی دلم می خواد یک بار شهر شیراز را ببینم [گل][قلب]

سحر

سلام نازنین شرمنده نبودم و دارم دیر جواب می دم اما دلم هم برای خودت بهم برای کوچولوی دوست داشتنیت تنگ شده بود راستی چرا عکس آقا کوچولو رو نمی ذاری ؟؟

تنها

سلام. چند خطی نوشتم بعد از یه عالمه نبودن. هستم. خوشحال میشم حرفامو بشنوید. یا علی.

سحر

سلام چه وبلاگ خوبی دارید من یه وب ساختم خیلی جالب نیست ولی خوشحال میشم تبادل لینک داشته باشیم منو با اسم اولین عشق در قلبم( سحر) لینک کن من شمارو با چی لینک کنم؟

تنها

سلام. گهگاه به من گهگاه نویس سری بزنید. یا علی.

محمددیهیم

من که گفتم اين بهار افسردني است من که گفتم اين پرستو مردني است من که گفتم اي دل بي بند و بار عشق يعني رنج ، يعني انتظار آه عجب کاري به دستم داد دل هم شکست و هم شکستم داد دل سلام با آپ جدید منتظرتونم

همایون رقابی

سلام دوست عزیزم ده سال در شیراز بودم و با خواندن این نوشته بیاد زیبائی ها و مردم خونگرم آن افتادم. واقعا که حافظ درست گفته. دست شما درد نکند شاد باشید [گل][گل][گل][گل][گل]